Anasayfa     Hakkımızda     Rezervasyon     Sıkça Sorulan Sorular     İletişim     
Antalya ve ilçelerinde günübirlik veya konaklamalı yat turları
   
 
BİZ SİZİ ARAYALIM
Yetkili personelimizin sizi arayıp yat turlarımız hakkında bilgi vermesini veya rezervasyon yapmasını talep ediyorsanız lütfen bilgilerinizi eksiksiz giriniz.
Ad Soyad
E-Mail
Telefon
Ekli Mesaj
Bilgilerin bana ait oldugunu teyit ederim.
   
 
 
Kemer Yat Turu
 
 
Kemer' den Kleopatra burnuna kadar eşsiz koylarda muhteşem bir yat turuna çıkmaya ne dersiniz?
 
     
   
   
   
 
Antalya Yat Turu
 
 
Antalya Yat Limanından çıkıp muhteşem falezleri seyrederek Küçük Çaltıcak' a kadar tam gün bizim misafrimiz olur musunuz ?
 
     
   
   
   
 
Side Yat Turu
 
 
Side' de denizle karanın; denizle gökyüzünün birleştiği muhteşem manzaralara ve Manavgat Nehri' nde sakin bir molaya davetlisiniz.
 
     
   
   
   
 
Alanya Yat Turu
 
 
Sabahtan akşama kadar Alanya' nın tarihi tersanelerini, plajlarını ve mağaralarını bir de denizden görün.
 
     
   
   
   
   
 
   
 
 Antalya - Kekova - Antalya Mavi Yolculuk
275 Euro'dan itibaren
 
7 Gün 7 gece ahşap gulette mavi yolculuk , Tüm kahvaltı öğle ve akşam yemekleri dahil
 
 
 

 

 
 

1.Gün

Antalya veya Kemer : Antalya Marina veya Kemer Marina'da saat 15:30' dan itibaren teknelerinize yerleşebilirsiniz. Servis akşam yemeği ile başlar ve geceleme Marina'da yapılır. Antalya; paleolatik dönemden itibaren yerleşime açık olmuştur. M.Ö.7 yy'da Lidyalılar, M.Ö 456'da Persler, M.Ö. 333'te İskender'in egemenliğinde bulunmuş, İskender'in ölümünden sonra Bergama Kralı Attalos zamanında Attaleia isminde yeni bir kent kurulmuştur. M.S.1207'de Selçuklular tarafından alınmıştır. Şehir merkezindeki en önemli eserler; Hadrianus Kapısı, Kale Kapısı, Saat Kulesi, Şehir Surları, Kale İçi, Kesik Minare, Antalya Arkeoloji Müzesi ile şehrin sembolü sayılan Yivli Minare Camisi'dir.

2.Gün

Olympos - Adrasan : Siz kahvaltınızı yaparken, tur ve tekne ile ilgili bilgiler verilir. Olympos Antik şehrine hareket edilir. Antik Likya'nın en önemli liman kentlerinden olan Olympos, tarih boyunca mitolojiye konu olmuştur. Konumunun elverişliliği nedeniyle korsanların barınağı olan Olympos; bugün sahip olduğu tarihsel değerleri, 3200 metrelik muhteşem sahili, endemik bitkileri ve pansiyon olarak kullanılan meşhur ağaç evleri ile dünyaca bilinmektedir. Öğle yemeği ve yüzme molasından sonra akşam yemeği ve geceleme için Adrasan Çavuş Koyu'na gidilir.

3.Gün

Demre - Gökkaya : Erken saatlerde demir alan teknemiz Demre'ye ulaşır. Demre'de kahvaltının ardından Bizans Dönemi'nde yaşayan çocukların, yoksulların ve gemicilerin koruyucusu sayılan Piskopos Noel Baba ve bir Likya kenti olan Myra Harabeleri gezisine katılabilirsiniz. Bu opsiyonlu kara turundan sonra hareket eden yatımız Gökkaya Koyu'na ulaşır. Akşam yemeği ve geceleme için demirleme bu koyda yapılır.

4.Gün

Tersane - Üçağız : Sabah kahvaltıdan sonra Batık Şehir'in üzerinden seyre çıkılır. Öğle yemeği ve yüzme molası Tersane Koyu'nda verilir. Akşam yemeği ve geceleme için Üçağız'a demirlenir. Arzu edilirse opsiyonlu olarak düzenlenen Kaş-Saklıkent gezisine iştirak edebilirsiniz.

5.Gün

Simena - Kekova : Üç Ağız Koyu'nda yapılan kahvaltının ardından, Kekova Adası'nın karşısında, Kale Köyü'nün hemen arkasındaki tepe ve onun yamaçlarında kurulu, 300 kişilik tiyatro kalıntıları ve Ceneviz Kalesi bulunan Simena'yı gezme imkanını değerlendirebilirsiniz. Akşam yemeği ve geceleme Kekova'da yapılır.

6.Gün

Ceneviz Limanı - Phaselis : Sabah erken hareketle Ceneviz Limanı'na ya da Sazak Koyu'na geliş. Öğle yemeğinin ardından Phaselis Koyu'na demirleme. Phaselis; M.Ö VII. yüzyılda Rodosluların Kolonisi olarak kurulmuştur. Geçimini denizden sağlayan Phaselis, 3 ayrı doğal koya sahiptir. Antikçağda parfüm ticareti ile ünlüdür. Arzu eden konuklarımız sahildeki çok zengin eserlerin bulunduğu antik kenti gezebilir. Akşam yemeği ve geceleme ise bu güzel koyda yapılır.

7.Gün

Alacasu - Kemer : Kahvaltının ardından hareket ve Alacasu Koyu'na demirleme. Yüzme molası ve öğle yemeği burada verilir. 5 Çayı için Ayışığı Koyu'na hareket edilir. Akşam yemeği ve geceleme Kemer veya Antalya Limanı'nda yapılır.

8.Gün

Antalya veya Kemer : Kahvaltıdan sonra, 10.30'a kadar tekneden ayrılabilirsiniz.

Fiyata dahil olanlar

Tam Pansiyon konaklama: Kahvaltı, öğlen yemeği, 5 çayı kek-bisküvi servisi ve akşam yemeği, Liman masrafları ve vergileri, Palamar ücretleri, Mürettebat servisi, Kullanma suyu, Dizel ve benzin, Nevresim takımları ve banyo havlusu, Transit Log ve çıkış işlemleri, Yattaki ekipmanların ücretsiz kullanımı, Yat sigortası ( Kişisel seyahat sigortanızı yaptırmanızı tavsiye ederiz. ), K.D.V., Yunan Adaları programlarında; Yabancı kara sularındaki tüm liman vergileri ve palamar ücretleri, Yabancı karasularındaki gümrük işlemleri ve masraflar.

Fiyata dahil olmayanlar

Alkollü ve alkolsüz içecekler, şişe suyu; bedeli karşılığında Yat Barından satın alınır, Havaalanı transferleri, Tur güzergahındaki ören yeri giriş ücretleri ve opsiyonel kara turları.

   
 
Diğer Hizmetlerimiz
 
 
 
8 gün 7 gece ( Tam Pansiyon )
 
Bir yaşam biçimi... Bir serüven, büyüleyici bir keşif... Denizle gök arasında dolaşmak, yeşille mavide buluşmak... Bir kez yaşadıktan sonra vazgeçemeyeceğiniz bir tutku... Nadide küçük adaları keşfetmek ve ılık, berrak sularda yüzmek, ara sıra demir atmak, Akdeniz ve ege kıyılarının eşsiz güzelliklerinin tadına varmak için ideal bir yol. Uçan balıklar... Yunuslar.... Nefes kesen günbatımları.... Bol yıldızlı geceler... Detaylar »
   
 
 
Kaptan ve Personel Hizmeti Dahil
 
Standart , lüks , ultra lüks ve motor yat seçenekleri ile her bütçeye uygun tatil imkanını değerlendirebilirsiniz.Günübirlik yat turlarına katılabilir yada Yunan adalarını gezecek bir Mavi seyahat yapabilirisiniz. Özel Tekne kiralayarak, dilediğiniz Mavi tura arkadaşlarınız veya şirket çalışanlarınızla katılarak moral kazanabilirsiniz. İncentive turlar organize edebilir Su Sporları ile bunu perçinleyebilirsiniz. Detaylar »
 
   
 
Hızlı Rezervasyon
 
Antalya - Kekova - Antalya Mavi Yolculuk'a katılmak için aşağıdaki rezervasyon formumuzu mümkün olduğu kadar eksiksiz doldurunuz.
 
Adınız Soyadınız
 
E-Mail Adresiniz
 
Telefon Numaranız
 
Katılımcı Sayınız
 
Katılma Tarihiniz
 
Eklemek İstedikleriniz
Bilgileriniz tarafımıza ulaştığı anda yetkili arkadaşımız sizi arayıp teyit isteyecektir.
 
 
 
Markalarımız
 
Antalya Gezi Sitesi
Antalya' da turlar ve bilgi bankası
Antalya Rafting
Antalya ve ilçelerinde rafting turları
Antalya Turları
Antalya' da jeep safari turları
Farklı Tatil
Sıradan tatilden sıkılanlara
Uçak Bileti Ara Bul
Yurtiçi ve yurtdışı online uçak bileti
 
__________________________________________________________________________________________________________________________________
Copyright © 2010 İKİA Turizm. Tüm hakları saklıdır. Sitede yer alan bilgi ve görsel ögeler izinsin kullanılmaz.
Anasayfa     Hakkımızda     Rezervasyon     Sıkça Sorulan Sorular     İletişim